ser.AquaFans.ru

Ајнштајн је жив - прича о спашавању златне рибице !!!

Ајнштајн је жив - прича о спашавању златне рибице !!!

Спасилачки прслук за рибу
Живот није био сладак за златну рибицу Еинстеин, нажалост, патио је од пливајуће болести мокраћног мјехура, због које није могао нормално пливати и непрестано се окретао наопако и потонуо на дно акваријума.
Вероватно најслађи власник рибе на свету, а посебно Ајнштајна: 33-годишњи Леигхтон Наилор, смислио је како да му помогне: одлучио је да рибу спусти у јакну. Цитат: „Увек је био борац, па када је једног дана потонуо на дно и више није могао да се дигне, био је то врло тужан призор. Срце ми је крварило када сам видео колико је беспомоћан. Изгледао је тако депресивно. ".

Леигхтон није почео да исијава горке сузе, гледајући несретног Аинстеина: направио му је минијатурну спасилачку јакну од комада полимерне цеви. Овај дизајн се може назвати прслуком, наравно, са растезањем - радије подсећа на катамаран. Међутим, идеја се сложила: Еинстеин може поново пливати, као и све уобичајене рибе.
Цитат: „Желео сам да учиним нешто што би му омогућило да мало помери пераје, а истовремено је било згодно. Испрва се измучио и није био одушевљен овим подухватом. Стално се заглавио у алгама, али сам акваријум уредио тако да га ништа није узнемирило, а сада је Ајнштајн у савршеном реду. ".
"Људи кажу да сам луд, али свака животиња је вредан члан породице. Дајем све од себе да помогнем свакој од њих", признао је Леигхтон Наилор из Блацкпоола, Ланцасхире.

Он је сјајан момак, овај Леигхтон.!
Делите на друштвеним мрежама:

Слично
» » Ајнштајн је жив - прича о спашавању златне рибице !!!