ser.AquaFans.ru

Акуариум акуа бок бетта: рецензије и рецензије

Акваријум Акуа Бок Бетта

Акуа бок бетта

Пријатељи, здраво свима!

Моје име је Јулиа. Тако се недавно десило да заједно са администратором наше странице посетим компанију "АММА" која је надалеко позната на руском тржишту зоолошких вртова и једна је од лидера у индустрији.

Вреди рећи да компанија "АММА" заузима значајну нишу у сегменту велепродајне испоруке и производње робе за животиње.

Било ми је веома занимљиво посетити тако угледну компанију, упознати се са њеним представницима и из прве руке чути о најновијим животима акварија. Али данас разговор неће бити о томе ... у неком тренутку, неочекивано, запослени у фирми су ме тихо позвали и рекли: "Стани" ... стојим ... а онда ми, као снег на глави, дају поклон акваријум Акуа Бок Бетта !!! Мој први нано акваријум!!!

Акуа Бок Бетта: рецензија и рецензије

Не можете замислити какве сам пријатне сензације имао у том тренутку. Изражавам дубоку захвалност на таквом поклону, јер је моја ћерка толико дуго сањала о свом личном акваријуму и коначно, њен сан се остварио.

Акуа Бок Бетта: рецензија и рецензије

И, наравно, искориштавајући ову прилику, не могу а да не причам о овом акваријуму на страницама ФанФисх-а.

Чим смо стигли кући, прво сам отпаковао акваријум и почео да га оцењујем.

Акуа Бок Бетта: рецензија и рецензије

Акуа Бок Бетта: рецензија и рецензије

Свако од нас, када бира акваријум, води се главним критеријумима за избор:

1. Погодна величина (Д * Ш * В).

2. Лацонски дизајн који не одвраћа од лепоте подводног света и уклапа се у унутрашњост-

3. Квалитет и функционалност.

Акваријум Акуа Бок Бетта 17л испуњава све ове захтеве. од произвођача АА-Акуариумс.

Овај модел се савршено уклапа у било који ентеријер, од канцеларијског стола до дечије собе, величина нано чуда је 27к30к37,5 цм. Мој акваријум се органски уклапа у столић за кафу. Стол је низак, што ће бити прикладно за моју ћерку која има само 3 године и 6 месеци, али већ воли да се брине о свом љубимцу - Петици петару. Шавови акваријума су залепљени нетоксичним провидним силиконским лепком. Врло удобан поклопац стакла, са изрезаним рупама за закључавање жица из акваријумске опреме и местом за храњење.

Дизајн акваријума је врло добро развио произвођач, а сам акваријумски комплет опремљен је:

1. Пумпни акциони филтер продуктивности од 200 л / х. Филтер има три одељка која су напуњена потребним пунилима (спужва / синтетичка зимница / керамика + дрвени угаљ ако је потребно). Сваки одељак се лако одваја и отвара, укљ. чишћење филтера неће бити тешко чак ни детету. Регулатор притиска налази се на глави филтера. Филтер је апсолутно тих! Акваријум се може сместити у спаваћу собу или дечију собу, ни ваш сан ни бебин сан неће бити поремећен.

2. ЛЕД лампица 2к1 В ХП Лед са магицтоуцх системом - лаганим додиром мења светло са дневне у ноћну на месечину. Ово вам омогућава да акваријум користите у дечијој соби као шармантну ноћну лампу и ствара јединствени вечерњи комфор.

Жице од филтра и лампе правилно се постављају у пластичну кутију и имају 1 утикач на излазу, што је гаранција сигурности за децу, плус естетика акваријума је очувана.

Сам акваријум смештен је на постољу, које поред естетске компоненте има и практичну функцију. Има фиоку са уграђеним теглом за довод и чврсто улегнути поклопац. У фиоци се налази и преграда за алате за негу акваријума.

Волумен акваријума и његове димензије дају простор за машту у његовом распореду. Нема граница и конвенција. И како ће становници таквог акваријума, петаоске рибе са ходницима пигмеја и козица или микропаркирајућа галаксија изгледати сјајно, али можете смислити пуно ствари.

иум Одважите се и претворите своје фантазије у стварност!

Мој акваријум је после много убеђивања лично дизајнирао наш администратор. За сат времена направио је прелепи акваријум из дијабазе и неколико биљака, не бих то урадио за недељу дана =) Испод су фотографије моје Акуа Бок Бетта.

Акуа Бок Бетта: рецензија и рецензије

Акуа Бок Бетта: рецензија и рецензије

Акуа Бок Бетта: рецензија и рецензије

Акуа Бок Бетта: рецензија и рецензије

Акуа Бок Бетта: рецензија и рецензије

Акуа Бок Бетта: рецензија и рецензије

Акуа Бок Бетта: рецензија и рецензије

Акуа Бок Бетта Видео

Делите на друштвеним мрежама:

Слично
» » Акуариум акуа бок бетта: рецензије и рецензије