ser.AquaFans.ru

Да ли се исплати покренути акваријум и рибу, на шта треба размотрити недостатке?

Да ли се исплати покренути акваријум и рибу, на шта треба размотрити недостатке?

Да ли је вредно покренути акваријум, који су недостаци које треба узети у обзир?

Ако мислите да је ово још један чланак који убедјује и препоручује добијање риба и акваријума, грешите!

1. АКУАРИУМ БУМБИНГ. Да, тачно је! Опрема за акваријум (филтер, аерација, компресори итд.) Стварају невероватну буку, посебно ноћу. А ако купите и јефтину кинеску опрему, ефекат „бициклиста у ноћи“ вам је обезбеђен. Моји акваријуми су у кухињи и у дневној соби. А кад ми дођу гости, акваријум посебно не искључујем, тако да гости брзо одлазе))) Наравно, ово је шала! Али размисли да ли ти треба! Имате ли место где зујање у акваријуму не изазива дивљу иритацију?

2. ГДа ли треба да се браните и замените акваријум воде недељно? А то је скоро 30 литара на 100 литара акваријума недељно. Да ли сте спремни да га чистите бар једном месечно?

3. Потпуно сам заборавила, акваријум, акваријумска опрема, рибе, акваријумски препарати - ВРЛО ДОБАР НОВАЦ! Немојте мислити да ће потрошња на акваријум понестати трошкова.

4. РИБЕ СУ БИЛЕ И СМРТИ. Не мислите да ћете једном купити рибу 30 година. И верујте ми, рибљи лешеви нису најбољи призор!

5. АКУАРИУМ је ТЕЖИНИ СТАКЛО! Питање је: где га ставите и где да ставите децу која журе као луда и пењају се тамо где не требају?

6. Следећи недостатак акваријума, наравно, није само риба. Али, будући да конкретно говоримо о њима, известићу следеће, ако планирате летњи одмор, нажалост нећете напустити акваријум „лицем у лице“. Морате оставити кључеве стана вољене свекрве или преговарати са драгим комшијама! Да би они пазили на акваријум.

7. Па у закључку, набројићу неколико малих брига и недостатака акваријума: рибе се морају хранити, акваријум је губитак струје, акваријум може лоше да мирише, не препоручује се постављање акваријума у ​​подрумске или влажне просторије (биће додатне влаге из њега), чуо сам и то У соби у којој стоји акваријум не користите освеживач ваздуха.

ШТА? СПРЕМИО САМ ЉЕТУ ДА РИБУ !!! НЕ?

Па, добродошли у свет акваријумских риба!

Делите на друштвеним мрежама:

Слично
» » Да ли се исплати покренути акваријум и рибу, на шта треба размотрити недостатке?