ser.AquaFans.ru

5 Акваријумских украса са алиекпрессом

Пејзаж не само што украшава акваријум, већ служи и као заклон за рибе, место за мријест и причвршћивање многих врста биљака.

Декорација акварија - Вештачка чачка

ПРЕГЛЕДИ:

Све супер робе су конзистентне, саветујем продавца

Веома задовољна куповином, драга мала ствар! Препоручујем! Достава брзо јесени!

Роба је испоручена у року од три недеље од дана плаћања (Свердловск регион). Стаза је праћена све док није достављена у Летонију, а затим црна рупа док није стигла у пошту на месту доставе. Спаковано је слабо, чак и нема филма с бубуљицама, ствар је довољно крхка, можда не би достигла целу, али у мом случају је све било успешно. Нема квалитета прибегавања, све је као у опису, иако су ивице мало оштре, могу нанети озљеде рибама.

Цена: $ 176,48 / ком.

Цена са попустом:

150,14 $ / ком
КУПУЈЕМО НА АЛИЕКСПРЕСС-у

Римски камени стубови

ПРЕГЛЕДИ:

месец испоруке траг се може пратити само до границе. Мала величина разочарана. Мислила сам да ће бити већа, али у стварном животу величина пакета цигарета. Али и нормално!

Наруџба је била добро упакована. Ништа није сломљено. Хвала продавцу. Препоручујем

Производ одговара слици, одлично изгледа у акваријуму. Задовољан наруџбом. Хвала

Леп украс за мали акваријум! Опис је у потпуности доследан.

Цена: / ком.

Цена са попустом:

190,96 рубаља / ком.
КУПУЈЕМО НА АЛИЕКСПРЕСС-у

Стоне гротто

ПРЕГЛЕДИ:

Наређено 29. марта, стигло 11. априла. хвала продавцу

роба је стигла брзо, увек се прати до одредишта, добро је, не прати се сва роба на тај начин, од минуса, шта се може учинити са већом величином, роба није велика, очекивао сам више, ивице нису обрађене и оштре, у акваријуму могу бити штетне риба, има хемијски мирис, али нестаје прилично брзо

Производ одговара фотографијама. Упркос лаганој амбалажи (само умотаној у пластични филм) роба је стигла без оштећења, био сам изненађен с обзиром на руску пошту. Задовољан производом!

Цена: 471,48 - 534,03 рубаља / ком.
Цена са попустом:
431,94 УСД 491,23 / ком.

КУПУЈЕМО НА АЛИЕКСПРЕСС-у

Акваријумска брава

Карактеристике:

100% потпуно нов производ високог квалитета.

Створите природно станиште рибе.

Реално моделирање и недостатак загађења водених вода.

Направљен од смоле, издржљив, природе, сигуран и еколошки прихватљив.

Врста предмета: Декорација акварија

Материјал: смола

Боја: сива

Величина: 12,5 * 7,5 * 10 цм / 4,92 "* 2,95 ″ * 3,94"

Облик: Дворац

Функција: Акваријум Орнамент

Цена: 328,59 руб. / ком.
Цена са попустом:
$ 279,20 / ком.
КУПУЈЕМО НА АЛИЕКСПРЕСС-у

Украси акварија - мост

ПРЕГЛЕДИ:

Моја фотографија је светлија, можда ће бити светлија у акваријуму. И тако добар мост, квалитетан, без мириса.

Мост је одличан, боје су сигурно тмурније него у опису, али декорација је и даље веома лепа, у Москву је стигла за мање од две недеље, добро је упакована, нема чипса, веома сам задовољна наруџбином, препоручујем

послата веома брзо, али је трајало веома дуго (и тако даље, квалитет је прелеп

Цена: / ком.
Цена са попустом:
242,98 рубаља / ком.
КУПУЈЕМО НА АЛИЕКСПРЕСС-у
Делите на друштвеним мрежама:

Слично
» » 5 Акваријумских украса са алиекпрессом